Gün 8

Sharing is caring!

   Hoş geldin günüm, ne yenilikler ne güzellikler getirdin bana bugün bakalım?    Geriniyorum yatağımda. Vücudumu yeni günüme uyandırıyor, hazırlıyorum. Güzel bir gevşeme ve rahatlamaetkisi veriyor vücuduma. Huzurluyum.

  Her işime yetecek enerjim ve her işimi halledecek bol vaktim var.   Güveniyorum.  Kendime,  bu evrene,  şansıma güveniyorum  ve bu evrenin bana verdiği ve vereceği güzel deneyimlere açığım.  

     Mutluyum, huzurluyum çünkü geceleri kafam dingin giriyorum yatağıma. Biliyorum ki rahat uyuyacağım, dinlenmiş olarak uyanacağım.
Dingin bir uykunun verdiği 
pozitifliği gün boyu yaşıyorum.
  Sabahları rahat bir uykudan sonra huzurla açıyorum     gözlerimi ve derin bir nefes alıyorum. Vücudumu en        pozitif enerjiler kaplıyor. Geceleri çok güzel                             uyuyorum. Dinlenmiş olarak uyanıyorum  ve  günümü çok daha güzel kucaklıyorum. 
Huzurluyum.

   Akşamları yatağıma yatıp gözlerimi biten günün yorgunluğuyla kaparken çok rahatım. Salıyorum vücudumu ve bulutlarda hissediyorum kendimi. Öyle hafif, öyle rahatım ki! Aklıma takılan soru işaretleri olursa  bulutlar gibi havaya bırakıyorum onları
                      Yok oluyorlar.
   Şimdi düşünme zamanı değil, şimdi uyku vaktim diyorum kendime. Tüm bedenim ve zihnim rahat, keyifli bir uykuya hazır. Biliyorum her sorunun cevabı veya çözümü vakti geldiğinde bulacak beni. Ben rahat oldukça her şey daha rahat çözülüyor zaten. Ben de daha rahat uyuyorum.
   Yatağımı, yastığımı, yorganımı seviyorum. Kaliteli bir uyku uyumamda rolleri çok büyük. Sevmiyorsam seveceğim duruma getirmek için adım atıyorum. Kendimi seviyorum ve iyi uyumak için her şeyi yapıyorum. Ben en güzel şeylere layığım. Bu hayata geliş sebebim mutlu olmak. Kendimi mutlu ediyorum.
Uyumayı uykucu olmayı seviyorum. Kaliteli uykularım hep bol olsun.
  Gerekli uykumu almak ve de ardından günlerimi güzel, enerjik geçirmek için gün boyu gerekli şekilde hazırlıyorum kendimi rahat bir uykuya.
Dinlenik olduğum zaman kendimi seviyorum. Aynada kendimi daha bir güzel görüyorum.
Uykumu alacağım saatte yatıyor, uykuda geçirmem gereken vakte özen gösteriyorum. Verimim ona göre artıyor. Vücudum daha güzel çalışıyor. Her şey çok daha güzel akıyor bana. Daha pozitif oluyorum. 
Günleri ve geceleri eşit derecede seviyorum. Üzerimde her ikisinin de olumlu etkileri çok fazla.
Her işime yetecek enerjim 
                        ve 
                her işimi halledecek              
                    bol vaktim var.
                              Hayatı çok seviyorum.
                            Güveniyorum.  Kendime,  bu evrene,  şansıma güveniyorum!
 Rahat ve dingin yaşıyorum. Biliyorum ki güzel şeyler bana akıyor. Kafam rahat, vücudum dingin, hislerim çok olumlu. İçim kıpır kıpır mutlulukla dolu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *