Gün 5

Sharing is caring!

Bir yeni güne daha başlıyorum. Artık akşamları huzurla uykuya dalıyor, sabahları huzurla uyanıyorum. Kafam rahat. Yeni günüme gözümü açtığımda ne kadar şanslı olduğumu fark ediyorum hep. Günaydın güneş, günaydın dünya, günaydın herkese ve günaydın bana. Kendimi çok seviyorum.  Bencilce bir sevgi değil,  sadece BEN-ci bir sevgi bu. 
        Sade, basit, doğal, abartısız bir sevgi.  Kararında.  Dengede. Aşırıya kaçmıyorum.
                    Ben dengedeyim.
Bu taptaze yeni gün nelere gebe, nelere kadir olacak acaba? Merakla bana ulaşacak sürprizleri bekliyorum.  Gönlüm, alıcı frekansım açık.  Bekliyorum bana gelecek güzellikleri.  Rahatım.  Huzurluyum. Israrsız bir bekleyiş, geleceklere açık bir bekleyiş benimki. Bekleme durumunda olma değil, sadece akışta olma hali.
Hayatın akışını, beni götürdüğü yerleri seviyorum
Sahip olduğum basit şeyleri çok seviyorum: Yatağım, kıyafetlerim, evimde kullandığım günlük hayatımı kolaylaştıran elektrikli aletlerim, cep telefonum, evimdeki sıcak su, arabam… Şu an aklıma gelen her şey…. Uzun süre önce insanlar bunlara sahip değildi ve yaşam ne zordu. 
Bu çağda yaşadığım için ne şanslıyım!  Tanrım beni iyi ki böyle çok şanslı yarattın! 
Tüm bunların kıymetini biliyorum. Daha yenilerini, daha güzellerini istemeden önce sahip olduğuma şükrediyorum. Seviyorum sahip olduğum her şeyi! Azıyla yetiniyorum, arttıkça artıyor sahip olduklarım. Bu bolluk ve bereket dolu yaşama herkesin sahip olmasını istiyorum.  Paylaşmayı seviyorum. 
Her paylaştığım, her harcadığım bana kat be kat geri dönüyor. O yüzden rahat harcıyorum.
Bu evrende her şey gani gani mevcut, ben de bu evrenin bir parçasıyım. Tüm insanlar gönüllerindekine ulaşsın istiyorum. Dünyada mutlu insanlar arttıkça o çoğalan mutluluk enerjisi bana daha da iyi geliyor.  Bolluk içinde, bereketli bir yaşam sürüyorum.  Zengin olmayı seviyorum.  Para bana akıyor. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *