Gün 33

Sharing is caring!

  Günaydın. Günüm aydınlık olsun. Bugün çok ferah olsun.
   Hayatı iyi harmanlamak gerekli. Bugün buna konsantre oluyorum: günüme bana iyi gelecek farklı şeyleri serpiştiriyorum. Biraz ondan, biraz bundan…
  Her şey için bol vaktim var.
Zamanımı iyi kullanıyorum.    Zaman da benim hayrıma işliyor.

    Bir gündeki 24 saat bana her şeye vakit ayırma olanağı sağlıyor.
Rahat rahat yapıyorum her işimi. Her şeye, her yere rahatça erişebiliyorum.
 Vaktim bol.  Zamanı iyi kullanmak çok iyi geliyor bana. İşlerimi aceleyle değil rahat rahat yapıyorum, iyi sonuçlar alıyorum. 
  Zamanında işime başlarsam elime koluma bulaştırmam. Bunu iyi biliyor, ona göre hareket ediyorum.
Neşe doluyum, içim içime sığmıyor.  Kendimi çok iyi hissediyorum.  Güçlü hissediyorum. 
   Her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissediyorum. Kendime yetiyorum fakat aynı zamanda kendimi hiç kimseden ve hiç bir şeyden soyutlamıyorum. Bütün olmayı seviyorum. Hayat bir bütün olduğunda güzel.
   Kendimi güçlü hissediyorum. Güç benim bir parçam. Kanadım kolum.
Şen şakrak olmak çok iyi geliyor bana.  İyi de kalmayı başarıyorum. 
   Her şeyin üstesinden gelebilirim, gelebiliyorum. Bunu çok iyi deneyimliyorum. 
Rahat konuşuyorum. Rahat açılıyorum. Kendimi açacağım birini muhakkak bulabilirim. Buluyorum. Bana iyi gelen birini. Arkadaş, dost, sevdiğim bir insan, annem, babam, kardeşim, bir uzman… Açılmak, kendimi anlatmak her şeyi kolaylaştırıyor. Açık açık konuşmazsam yanlış anlaşılabilirim. İstemediğim yöne gidebilir işler, o yüzden kendimi iyi ifade ediyorum. İlk adım önemli. İlk laf, ilk söz. Gerisi geliyor… O zaman her şey benim istediğim gibi gelişiyor.
Zararın neresinden dönersem o iyi.  Vakit hiç bir zaman geç değil. Hiç bir şey için…   Nerden devam etmek istersem oradan devam edebilirim. Kaldığım yerden. Her gün yeni olanaklar sunuyor hayat. Herkese kendi gerekliliklerine göre sunuyor. 
Önemli olan devam etmek istemek. Önemli olan koyvermemek. 
  Kalp bilir işini. Ruhum bilir bana iyi gelecek olanı. Kalbimi, ruhumu dinliyorum.   Dengeyi iyi kuruyorum:  kalbime, ruhuma, zihinime güveneceğim anları iyi dengelemeyi seçiyorum. 
    Denge şart. 
      Denge zaruri.         Dengede olduğumu hissettiğimde kendimi huzurda buluyorum.
    Hayat hep güzel bir alternatif sunuyor. Umut dolu olmak en güzeli…    Nefes alamadığımı düşündüğümde bunu hatırlıyorum: Yaşam hep bir alternatif sunuyor. 
   Önemli olan nefes alabiliyor olmak. Nefesi kolaylaştırmak. Kendime nefes alabileceğim olanakları yaratmayı seviyorum. Hem kendime hem başkalarına nefes aralığı yaratmayı seviyorum.
   Güzel tecrübelere odaklanıyorum.   Olanaklar sınırsız. Yeter ki ben hazır olayım, nefes almaya devam edeyim. Odaklanayım…
❊❊❊
Günlerimi severek yaşıyorum. Muhakkak seveceğim uğraşlara konsantre oluyorum. Kendimi kasmadan, zorlamadan, rahatça akışa bırakarak yaşıyorum. Sevdiğim, seveceğim tecrübelere açığım. Mutlu olduğum her dakikanın kıymetini biliyorum. İhtiyacım olan her şeyi hayat bana veriyor. Kafam rahat.❊❊❊
  Akşamları dinginleşiyorum.  Akşamları kabuğuma çekilip şarj oluyorum.  Dinleniyor ertesi günüme hazırlanıyorum.  Stresimi atıyorum.
   Seviyorum akşamları ve dinlenmeyi. 
  Nefes alıyorum ve verirken üzerimdeki yükleri atıyorum. Başım, ensem, sırtım, göğsüm, karnım rahatlıyor. Vücudumu kasmıyorum. Rahat bırakıyorum. Düşüncelerimi rahat bırakıyorum. Tekrar nefes alıyorum ve içime pozitif enerjileri çekiyorum. Her şeyin en güzeli benimle olsun. Herkesle olsun. Herkes iyi olsun. 
Nefes alıyorum ve verirken pişmanlıklarımı, üzüntülerimi salıyorum. Gevşiyorum, rahatlıyorum. Şu an var olduğum yer benim için en iyi yer. Bunun kıymetini biliyorum. Yoluma devam etmek istersem, edebilirim; bunun da farkındayım.
Yolum açık olsun!Güzel uykularım olsun…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *