Gün 27

Sharing is caring!

Hayal kırıklıklarımı bırakıyorum. Kuş gibi hafifim.Bağlılık duymuyorum; bu duyguyu bağımlılık gibi yaşamıyorum çünkü beni beklenti içine sokuyor.İnsanları oldukları gibi kabul etmeyi öğrendim. Öyle seviyor sayıyorum.
Tüm organlarımı çok seviyorum. Nefes alıyorum verirken en güzel enerjileri kalbime, bağırsaklarıma, böbreğime, eklemlerime, beynime gönderiyorum. 
Seviyorum vücudumu.  Beni taşıyan ayaklarımı,  tüm işlerimi gören ellerimi,  her lokmamı çiğneyen dişlerimi ve onları  destekleyen diş etimi. 
Seviyorum  🙂
Nefes alıyorum, tutuyorum, verirken başımdan ayaklarıma kadar vücudumu salıyor, rahat bırakıyorum. Yüzüm, gözlerim, yanaklarım, ensem, omuzlarım rahat. Boynum, göğüs kafesim, sırtım, kalçalarım rahat. 
Nefes alıyorum, verirken  karnımı rahat bırakıyorum  ve bacaklarımdan aşağıya güzel bir enerji akımı hissediyorum.  Rahat bırakıyorum dizlerimi,  ayak bileklerimi, ayaklarımı. 
Ayak parmaklarımdan ve tabanlarımdan tüm negatif etkiler çıkıp gidiyor. 
Günlerimi huzurlu, beklenti içinde olmadan geçiriyorum. Beklenti içinde olmuyorum derken uğraşmıyorum demiyorum fakat zorlamıyorum. ‘İlla bu olacak-olmazsa olmaz!’ şeklinde diretmiyorum. Tırmalamıyorum.
İstediğim olsun diye uğraşıyorum. Elimden geleni yapıyorum.  İpleri elimden bırakmıyorum. Kafamda inatçı bir şekilde değil rahat bir anlayışla arzularıma konsantre oluyorum. Olsunlar diye adımlar atıyorum,  elimden gelenin en iyisini  huzurlu bir şekilde yapıyorum. Bana iyi gelecek şekilde, kendimi  iyi hissettirecek şekilde duyumsuyorum adımlarımı.
Huzurluyum.Sakinim.Çok rahatım.Biliyorum, İYİ bana geliyor.Arzularım bana ulaşıyor.Vücudum rahat, enerjim yüksek. 
Denizin yüzeyinde sırt üstü yüzerken vücudumu nasıl salıyorsam öyle rahat bırakıyorum kendimi. Gergin tutmuyorum vücudumu. Rahat bırakıyorum. Gerginlik enerji blokajı oluşturuyor ve rahatsızlıklara yol açıyor. Beynimdeki düşüncelerim de aynı şekilde. Bana iyi gelmiyor kızgınlık, öfke ve kırgınlık. Salıyorum nefesimle birlikte, arkamda bırakıyorum onları. 
İyiyim ben. Rahatım.Saldım vücudumu. Çok rahatım.Kafam rahat.Beynimdeki olumsuz düşünceler gelse bile gidiyor, kalmıyor kafamın içinde.  Kafamı rahat tutuyorum. Sevgi dolu fikirler var kafamın içinde.Seviyorum kendimi böyle olumlu. Mutluyum.
Bakalım hayatın bana yarın ne sürprizleri olacak? Güzel sürprizlerin hep benimle olmalarını diliyorum.

Çok güzel bir uykuyu hak ettim bugün. Salıyorum kendimi ve bütünleşiyorum uykumla.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *