Gün 22 – 4. Hafta

Sharing is caring!

Mutluyum. Huzurluyum. Sağlıklıyım. Başarılıyım. Daha ne  isteyebilirim ki?Yatağımda geriniyorum. Rahat bir uykuya dalmaya hazırım. Rahatça uyuyabilirim. 
İyi geceler bana. 
Tatlı uykular diliyorum kendime.  Bu gece uzun, deliksiz bir uykuyu hak ediyorum. 
  Yarın sabah çok keyifli uyanacağımı biliyorum. 
   Her zaman neşeli,  huzurlu açıyorum gözlerimi.
   Biliyorum ki yine başarılı bir gün beni bekliyor olacak. 
   Sevdiğim bir işim var. Herkes benim gibi şanslı olmak, benim hayatıma sahip olmak için neler vermezdi! Bunun değerini çok iyi biliyorum. (öyle olmadığını düşünüyorsan lütfen Polyana’cılık oyna burada. Hayalinde sınır tanımadan; olabildiğince abartılı olduğuna inansan bile, kendine hayal kurma izni ver. Kısıtlama yapmadan. Sınırlarını geçerek. Sen iyi olmayı, başarılı olmayı hak ediyorsun! Nerede, hangi işte, hangi pozisyonda olmak isterdin?) Kendime çok güveniyorum. Başarı benim soyadım. Gurur duyuyorum kendimle.  Ne büyük başarılara imza attım bu güne kadar. Sınırsız. Aynada silüetimi görünce tebrik ediyorum kendimi sık sık: İşte bu benim! İşte başarılı insan böyle görünür.
  Planlı ve programlı çalışmaya bayılıyorum. Akşamları yatağıma yattığımda kısaca o günümü gözden geçirdiğimde içimi büyük bir huzur kaplıyor. 
  Ardından ertesi günüme odaklanıyorum: neler yaşamak istiyorum? Ne gibi olumlu şeyler katarsam günüme akşam rahat dönerim evime? Gözlerimin önünden yaşarmışçasına geçiyor film şeridi gibi gönlümde yaşamak istediklerim. 
Tüm vücudumu olumlu bir enerji kaplıyor. Kendimi güçlü hissediyorum. Durdurulamaz başarılara doğru yola çıktığımı hissediyorum. İliklerime kadar işliyor bu duygu.
  Ne güzel başarılı olmak.İnsan kendini genç, dinamik, iyi hissediyor.  Ohhhhh… Hak ettim derin bir nefes almayı…
  Dünyaları ben yaratmışım gibi güçlü hissediyorum.  Çünkü ben çok yaratıcıyım.
Keskin bir zekam, güvendiğim bir hafızam, çok iyi gözlemleme  yeteneğim var.  Başarı benim diğer adım. Neye elimi atarsam atayım, olumlu getirileri olur. Herkesin panik olduğu anlarda sakin kalıp doğru adımları  atma gibi çok güzel bir alışkanlığa sahibim. Bu beni  diğerlerinden hep bir adım önde kılar.
Uykuya hazırım. Güzel rüyalarım beni bekliyor.  İyi uykular sana, başarılı insan. İyi uykular bana. Haydi uykuya…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *