Gün 21

Sharing is caring!

    Uyanıyorum. Bedenime dönüyorum uzaklardan. Gözümü açmadan yeni günümü şifalandırıyorum. Güzel deneyimler benimle olsun bugün. 

Rahat bir uykudan sonra dinlenik olarak açıyorum gözlerimi yeni güne.
Dinlenmiş olarak uyanıyorum ve günümü çok daha güzel kucaklıyorum.  Kafam rahat.
     Uyumayı, uykucu olmayı, kaliteli uykularımı seviyorum.      Geçmişimden bugüne kendim dahil herkesi           affediyorum. Bundan böyle herkesle iyiyim.  Sakin olmayı seçiyorum ve kendimi dingin çok seviyorum.  Ne iyi geliyor bana sakin olmak, sinirlenmemek!  Yavaş akıyor, güzel akıyor yaşam böyle. 

Her anımı sevgiyle şifalandırıyorum Her günümü sevgiyle yoğuruyorum
Benim olan her şeyin kıymetini değerini çok iyi biliyorum.  Yaşadığım, yaşayacağım  pozitif tecrübelerimin kıymetini biliyorum. 
İyi ki varım. 
İyi ki evlatlarım,  en sevdiğim arkadaşım, annem-babam, eşim-sevgilim-partnerim, dostlarım varlar. 

Hayatımı seviyorum. Rahat, huzurlu yaşıyorum.
Şimdide yaşamayı öğrendim. Bu anımın tadını çıkarıyorum. Mutlu olacak bir şey muhakkak buluyorum. Bazen aramam gerekse de bulabiliyorum. 

Hayalimde negatiften pozitife uzun bir sıçrayış yapıyorum.  Çok başarılı bir sıçrayış.
İyiyim. İyi de kalıyorum. İyilikle ilerliyorum.
O gun bugün. Bugün isteklerimi gerçekleştirme günü.
Yazıyorum defterime. Nelere ulaşmak istiyorum bugün? Kafamın içindeki büyülü resimleri yazıya döküyorum, yazıyorum. Vücudumun mutlu olduğunu hissediyorum. Hayallerine kavuşmuş bir insanın huzurunu yaşıyorum.

      Bugün stres kelimesini siliyorum lugatımdan.  Hayat huzurlu akış.  Hayat sükunet.  Hayat dinginlik. Hayat sevdiklerinle güzel anlaşmak, hoş sohpet anlar yaşamak.
    Sakin olmak her zaman iyi. Herkese iyi.  Sakin kafa, sakin akış, sakin kararlar…     Sağlıklıyım, huzurluyum, sevdiklerimle güzel bir hayat yaşıyorum.
   Başarıdan başarıya koşuyorum. Stressiz yaşam bunlardan biri. Kafam rahat. Kafamın içi boş. Kafamın içi bir hoş. Stressiz her şeye daha iyi, daha rahat, daha kolay ulaşıyorum. 

Kendime iyi geliyorum, Eşime dostuma iyi geliyorum,  Çevremdekilere iyi geliyorum.
İyiye güzele odaklanıyorum.Güzel düşünüyorum. Diğer düşünceleri bir kenara atıyorum hafızamda. Hiç açmadığım, kullanmadığım bir dolaba hapseder gibi. Bir daha açılmamak üzere kilitliyorum onları. Yaradanıma minnettarım…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *