Gün 2

Sharing is caring!

  Hoşgeldin yeni gün. Bana yine nice hoşluklarla geldin.
Nefes alıyorum, bu yaşamda varım.  Ne büyük bir şans bugün burada olmak!  İyi olmak!
  Çok iyiyim. Çok sağlıklıyım. Vücudum kendi kendini yenilemek üzere kurulmuş bir makina ve her gün kendi kendini zaten tamir ediyor. Bunu her gün yineliyor. Ben özel bir şey yapmadan. Ben farkında olmadan otomatikman nefes almam, kalbimin her saniye atması, beynimin düşünüyor olması gibi ben farkında olmadan vücudum kendini onarıyor. Zaten ona programlanarak bu hayata başlamış. Şifalanıyorum her gün. Vücudumun her hücresi gün be gün yenileniyor ve mükemmel çalışıyor.
  Kalbim çok sağlıklı. Tiroidim çok sağlıklı. Ciğerlerim çok sağlıklı. Böbreğim, midem, bağırsaklarım, pankreasım, dalağım, beynim, kadınlık/erkeklik organlarım, eklemlerim, tüm vücudum çok sağlıklı. Tüm organlarımı seviyorum. Ben onlara iyi bakıyorum, onlar da bana…
Doğumumda almaya başladığım nefesim ömrümün sonuna kadar bana eşlik edecek. Hiç bir kuruş harcamadan sahip olduğum ve normalde önemsemediğim bu nefes benim her şeyim aslında. Sahip olduğum en önemli şey. Aksaması nelere kadir… Bundan böyle kıymetini bileceğim. Yaradanın bana hediyesi olan nefesimin kıymetini bileceğim. Önceden bedava olan ve bir gün şişelemeye başladıkları su gibi havayı da satmaya kalksalar ödemeye yetiştiremezdik. 
Tanrım her nefesim için sana teşekkür ediyorum!
Aldığım ilk nefesimle atmaya başlayan kalbim, ömrümün son nefesine kadar her saniye atmaya devam edeceksin, yorulmadan. Seni çok seviyorum.
Kendimi, vücudumu, tüm organlarımı çok seviyorum. Vücudumun her hücresi çok sağlıklı. 
    Derin bir nefes alıyorum ve vücudumun içine odaklanıyorum. 
İçimi hissediyorum. 
Kalp atışlarım, nefesimle inip kalkan göğsüm.  Bir diğer nefesimle şişen ve boşalan karnım. 
Çok sağlıklıyım.
Bunu içten söylüyor ve öyle hissediyorum. Vücudumu baştan aşağı bir enerji akımı kaplıyor. Çok sağlıklı olduğumun belirtisi bu. 
Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor. 
Sağlıklıyım, mutluyum, rahatım.  Nefes alıyorum,  demek bugün de varım  ve sağlıklı olmam,  devam etmem için  en güzel sebep bu.
(Gün boyu bu sözleri tekrarla. Oku, zihninden geçir, yaz.Hepsini yazamasan da kısa olan bir bölümünü, senin için önemli olan bölümünü yaz ki tekrarlamış olasın.)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *