Gün 13

Sharing is caring!

 Sevgi dolu bir güne uyanıyorum. Hayatımın her anı sevgi dolu, neşe, mutluluk dolu.  Bir kez daha ayıyor gün. Günaydın. Ne güzel nefes almak. Ne güzel sağlıklı olmak. Ne güzel olumlu olmak. 
Sevgi her şeyin çözümü,  sevgi her şeyin başlangıcı, sevgi her şeyin şifası.  Şifalanıyorum.
Sevgiyle var olmayı, yaşamımın her alanında sevginin pozitif etkilerini yaşamayı seçiyorum. Sevmek güzel, sevilmek güzel.  Seviyorum ve seviliyorum. Bu hayatta herkes beni sevmek zorunda değil. Sevmeyenleri rahatça bırakıyorum. Sorunsuz. Kavgasız. Gürültüsüz. Benim için onların hayatımda olmamasının daha iyi olacağını bilerek. Bana zarar veren, beni üzen insanlar çıksın hayatımdan. Kolayca. Bırakıyorum onları, kendi yollarına gitsinler. 
BENİ BEN OLARAK SEVEMEYEN,  KIYMETİMİ BİLMEYEN  VEYA  BİLMEK İSTEMEYEN  HERKES  HAYATIMDAN ÇIKIP GİDEBİLİR.
Bugüne kadar kıymetimi bilmeyen, onlar için yaptıklarımı göremeyen insanlara ihtiyacım yok bu hayatta. Sevgiyle, rahatça bırakıyorum onları. İyi olsunlar. Başka yerde daha iyi olacaklarına inanıyorlarsa oraya gidebilirler. Beni ben olarak seven, kıymet bilen, takdir eden herkes benim yanımda kalır zaten…. Ben kendimi seviyorum.  Biliyorum ki iyi bir insanım. İyiye odaklıyım. Kimseye zarar vermiyorum. Bana verenler veya verebilercekler beni rahat bıraksın yeter, hayatımdan çıkarıyorum onları.
Güzel deneyimler hep benle olsun. Aşk dolu bir hayat diliyorum herkese. Kendime de. Sevgi dolu paylaşımlar daim olsun yaşamlarımızda.
             Seven, aşık olan kötülük yapamaz. İyiler olsun hayatlarımızda, her daim.

Her nefesim sevgiyle dolsun Her anım sevgiyle şifalanmaya devam etsin Her günüm sevgiyle yoğrulsun
                                        Herkesin öyle olsun.
Sevginin olduğu her şey güzel…
                Her günümün sevgi dolu paylaşımlarla  kaplanacağı bir hayatı kucaklıyorum.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *