Gün 11

Sharing is caring!

Günaydın güneş. Bugün benim içime doğ. Dünyayı ısıttığın gibi içimi de ısıt bugün. Bu evreni, dünyayı şifalandırdığın gibi beni de şifalandır bugün. 
Bugün şifalanmayı seçiyorum.  Bu bedende çok huzurluyum. 
Daha da iyi olmak için beni üzen herkesi affediyorum. Affetmek şifalanmanın temeli. Kendimi düşünerek onları affediyorum
Herkesi affediyorum:  geçmişimden bugüne beni üzen,  sıkıntıya sokan,  bana kötü davranan,  beni sevmeyen, beklentilerime cevap veremeyen herkesi affediyorum.
Herkes farklı. Onlar bu dünyayı kendi gözleriyle gördükleri için bana benim istediğim gibi davranamadılar. Ben büyüklük yapıp affediyorum. Kendimi kurtarıyorum, kendimi şifalandırıyorum bu adımla, çünkü kendimi seviyorum ve iyi olmak istiyorum. 
Kendimi seviyorum!  Kendime iyi davranıyorum.  Affetmek büyüklük.  Herkesin yapamadığını ben yapıyorum,  doğumumdan beri beni üzenleri affediyorum. 
Tek tek hepsini balonlara koyup hayalimde evrene yolluyorum. Onlar da huzurlu, ben de. Ben çok daha huzurluyum, çünkü ben onları affetmeyi seçiyorum. 
Kendimi affediyorum.Yaptığım tüm hatalar için kendimi affediyorum.
İnsanım ben, hata yapabilirim. Çok doğal bu. Yeter ki derslerimi alıp devam edeyim hayatıma. Yeter ki tekrarları olmasın. Tüm hatalarım bana ders oldu. Güzel dersler. Zamanında güzel olarak algılamasam da bugün biliyorum ki onlar bugünkü ben olmamda büyük rol oynadı. Beni ben yaptılar.
Yaptığım tüm hatalar için kendimi affediyorum.
Kendime iyi davranıyorum artık. Seviyorum bu vücutta olmayı, bu sevecen ruhumu seviyorum, olumlu olmama ve hayatımı güzel yaşamamda büyük rol oynayan zihnimi, düşüncelerimi seviyorum.
Bugün herkesi affediyorum. Öncelikle kendimi. Yaptığım her hatayı affediyorum. İnsanım ben, hata yapabilirim.

Bugün affederek vücudumu arındırıyorum.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *